نگاه داشتن حادثه درمانی اتوبوس کامیون

نگاه داشتن: حادثه درمانی اتوبوس کامیون عملیات امداد و نجات امداد و نجات هلال احمر تصادف

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی احتمال تجدیدنظر در بعضی مصوبات کمیسیون تلفیق از جمله قیمت حامل‌های انرژی

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از حضور نوبخت در جلسه امروز کمیسیون تلفیق خبر داد و گفت که با درخواست نمایندگان احتمال تجدیدنظر در بعضی مصوبات ک

احتمال تجدیدنظر در بعضی مصوبات کمیسیون تلفیق از جمله قیمت حامل‌های انرژی

احتمال تجدیدنظر در بعضی مصوبات کمیسیون تلفیق از جمله قیمت حامل های انرژی

عبارات مهم : انرژی

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از حضور نوبخت در جلسه امروز کمیسیون تلفیق خبر داد و گفت که با درخواست نمایندگان احتمال تجدیدنظر در بعضی مصوبات کمیسیون تلفیق از جمله تبصره ١٨ مربوط به قیمت حامل های انرژی وجود دارد.

محمدرضا تابش در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: آینده نگری می شود امروز عصر کار پیگیری به مواد بیست و یک گانه لایحه تقدیمی بودجه سال ۱۳۹۷توسط دولت در کمیسیون تلفیق، با ارائه پیشنهادات کمیسیونها ونمایندگان عضو به آخر برسد. در یک ارزیابی کلی می توان اظهار نظر کرد باعدم تامین منابع، اعتبارات آینده نگری شده است جهت کارآفرینی و اشتغال درسال آینده قابل تحقق نیست. طرح های حیاتی که محل تامین منابع آن از صندوق توسعه ملی بود، معوق می ماند. همچنین با کم کردن اعتبارات عمرانی، طرح ها و پروژه های زیادی در محاق تعطیل و بلاتکلیفی قرار خواهند گرفت که باید درصحن علنی مجلس نسبت به این مباحث تصمیم گیری شود.

احتمال تجدیدنظر در بعضی مصوبات کمیسیون تلفیق از جمله قیمت حامل‌های انرژی

وی افزود: در عنوان هدفمندسازی یارانه ها، با تخصیص داده شده است مبلغ ۳۷ هزار میلیارد تومان جهت هدفمندسازی یارانه ها که پیشنهاد دولت هم بود،برای از بین بردن بعضی یارانه بگیران،اجازه کنترل حسابهای بانکی افراد نیز صادر شده است است.

نماینده مردم اردکان در مجلس اضافه کرد: عنوان پاداش آخر خدمت و محدود کردن آن، همچنین عدم زیاد کردن حقوق افرادی که دریافتی بالاتر از ۵ میلیون تومان دارند، نیز ازجمله مصوبات تلفیق است که مخالفان و موافقان جدی دارد و از مباحث قابل بحث در صحن علنی مجلس خواهد بود.

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از حضور نوبخت در جلسه امروز کمیسیون تلفیق خبر داد و گفت که با درخواست نمایندگان احتمال تجدیدنظر در بعضی مصوبات ک

تابش با تقدیر از زحمات اعضای کمیسیون تلفیق اظهار داشت: در یک ارزیابی کلی، می توان گفت محدودیت های فراروی دولت و بعضی ملاحظات نمایندگان درکمیسیون تلفیق، خروجی بودجه را به نحوی ترسیم کرده که با آن نمی توان سال آینده کشور را خوب و روان اداره کرد و پیشرفت و توسعه را رقم زد و به خواسته ها و مطالبات به حق مردم که اخیرا در بعضی تجمعات بیان شده، جامه عمل پوشاند.

وی ابراز امیدواری کرد نمایندگان درصحن علنی با تصمیمات قاطعانه و شجاعانه و مبتنی بر واقعیات، اصلاحات مورد نیاز را در لایحه بودجه سال ۹۷ اعمال کنند.

این نماینده مجلس با اشاره به حضور نوبخت در جلسه امروز کمیسیون تلفیق و گفت: به درخواست بعضی نمایندگان احتمال تجدیدنظر در چند مصوبه کمیسیون تلفیق از جمله تبصره ١٨ مربوط به قیمت حامل های انرژی وجود دارد.

احتمال تجدیدنظر در بعضی مصوبات کمیسیون تلفیق از جمله قیمت حامل‌های انرژی

به گفته وی بعد ازچاپ گزارش کمیسیون تلفیق که آینده نگری می شود تا آخر هفته جاری مهیا شود، نمایندگان به مدت ۱۰ روز وقت دارند پیشنهادات خود را ارائه کنند و آن وقت گزارش کمیسیون تلفیق که احتمالا یکشنبه دو هفته دیگر خواهد بود، در صحن علنی مطرح خواهد شد.

واژه های کلیدی: انرژی | مصوبات | کمیسیون | سال آینده | لایحه بودجه | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs