نگاه داشتن حادثه درمانی اتوبوس کامیون

نگاه داشتن: حادثه درمانی اتوبوس کامیون عملیات امداد و نجات امداد و نجات هلال احمر تصادف

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی زیاد کردن 16.6 درصدی قیمت آپارتمان و 15 درصدی اجاره بها در پایتخت کشور عزیزمان ایران

در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاییز امسال نسبت به پاییز سال 96 با زیاد کردن 16.6 درصدی قیمت فروش یک مترمربع زیربنای مسکونی و زیاد کردن 14.8 درصدی میانگین

زیاد کردن 16.6 درصدی قیمت آپارتمان و 15 درصدی اجاره بها در پایتخت کشور عزیزمان ایران

زیاد کردن 16.6 درصدی قیمت آپارتمان و 15 درصدی اجاره بها در تهران

عبارات مهم : اجاره

در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاییز امسال نسبت به پاییز سال 96 با زیاد کردن 16.6 درصدی قیمت فروش یک مترمربع زیربنای مسکونی و زیاد کردن 14.8 درصدی میانگین مبلغ اجاره مواجه بوده ایم.

مرکز آمار اعلام کرد: در پاییز امسال نسبت به پاییز پارسال در تهران، قیمت فروش یک مترمربع زیربنای مسکونی ۱۶.۶ درصد و اجاره بها ١٤.٨ درصد و ودیعه اجاره ۳ درصد زیاد کردن یافته است.

به گزارش عصرایران به نقل از مرکز آمار ایران، در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاییز امسال نسبت به پاییز سال ۹۶ با زیاد کردن ۱۶.۶ درصدی قیمت فروش یک مترمربع زیربنای مسکونی و زیاد کردن ١٤.٨ درصدی میانگین مبلغ اجاره به علاوه سه درصد ودیعه‎ی پرداختی جهت اجاره‎ی یک مترمربع زیربنای مسکونی مواجه بوده ایم.

زیاد کردن 16.6 درصدی قیمت آپارتمان و 15 درصدی اجاره بها در پایتخت کشور عزیزمان ایران

طبق این گزارش، میانگین قیمت فروش هر مترمربع زمین یا زمین ساختمان مسکونی کلنگی معامله شده است از طریق بنگاه های معاملات ملکی در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ٥٢٣٨٥ هزار ریال، با میانگین مساحت ٢٣٥ مترمربع بوده است که نسبت به فصل قبل ۱۰۴ درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل ١٧.٨ درصد زیاد کردن داشته است.

بر اساس سامانه اطلاعات مدیریت معاملات املاک و مستغلات کشور بنگاه های معاملات ملکی موظف هستند مشخصات کلیه معاملات خرید و فروشی که سند آن ها از طریق دفتر ثبت اسناد انتقال پیدا می کند را در این سامانه ثبت نمایند.

در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاییز امسال نسبت به پاییز سال 96 با زیاد کردن 16.6 درصدی قیمت فروش یک مترمربع زیربنای مسکونی و زیاد کردن 14.8 درصدی میانگین

با توجه به این که کم کردن یا زیاد کردن حجم (تعداد) معاملات در مناطق شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران باعث کم کردن یا زیاد کردن شدید میانگین (حسابی) قیمت در سطح کل شهر می شود، از میانگین تعدیل شده است (وزنی) که در آن، وزن با استفاده از سهم واحدهای مسکونی دارای سکنه محاسبه می شود، استفاده شده است تا بتوان با از بین بردن اثر حجم معاملات، تغییرات واقعی قیمت را مشخص کرد.

متوسط قیمت فروش هر مترمربع زمین یا زمین ساختمان مسکونی کلنگی معامله شده است از طریق بنگاه های معاملات ملکی در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ٥٢٣٨٥ هزار ریال با میانگین مساحت ٢٣٥ مترمربع بوده است که نسبت به فصل قبل ١.٤ درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل ١٧.٨ درصد زیاد کردن داشته است.

واژه های کلیدی: اجاره | ایران | پاییز | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs