نگاه داشتن حادثه درمانی اتوبوس کامیون

نگاه داشتن: حادثه درمانی اتوبوس کامیون عملیات امداد و نجات امداد و نجات هلال احمر تصادف

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی پیامد زیاد کردن ناگهانی قیمت‌های پیشنهادی مسکن

مشاوران املاک بعضی مناطق شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از زیاد کردن قیمت پیشنهادی فایل‌های فروش از سوی مالکان خبر می‌دهند. این در حالی است که به گفته مشاوران ام

پیامد زیاد کردن ناگهانی قیمت‌های پیشنهادی مسکن

پیامد زیاد کردن ناگهانی قیمت های پیشنهادی مسکن

عبارات مهم : بازار

مشاوران املاک بعضی مناطق شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از زیاد کردن قیمت پیشنهادی فایل های فروش از سوی مالکان خبر می دهند. این در حالی است که به گفته مشاوران املاک طرف تقاضا به علت قدرت خرید محدود توانایی حضور در بازار با این قیمت ها را ندارند و همین عنوان ممکن است منجر به عقب نشینی درصدی از متقاضیان از بازار خرید و فروش مسکن شود.

به گزارش دنیای اقتصاد به دنبال ظهور تحرکات تازه در بازار معاملات مسکن در ماه های نهایی سال گذشته، بعضی از فروشندگان و سازندگان به علت برداشت اشتباه از اوضاع بازار مسکن، گمان کردند در صورت قرارگیری بازار مسکن در ایستگاه رونق، همچون دوره های گذشته امکان جهش و زیاد کردن ناگهانی قیمت های خرید و فروش وجود دارد، این در حالی است که به گفته کارشناسان و مشاوران املاک بازار، اوضاع این بخش با دوره های رونق گذشته متفاوت هست. از این رو در صورتی که بخش عرضه بدون توجه به شرایط بازار اقدام به زیاد کردن چندبرابری قیمت های پیشنهادی کنند باعث می شود تا به علت ناهماهنگی میان قیمت های پیشنهادی و توان خرید بخش تقاضا، این بخش با کم کردن حجم معاملات مواجه شود.

در جدول نبض بازار امروز قیمت های پیشنهادی واحدهای ۵۰ تا ۷۵ مترمربع در مناطق متفاوت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران که کمتر از ۱۰ سال سن دارند معرفی شده است هست. بعضی از قیمت های پیشنهادی در بعضی مناطق شهری بالاتر از قیمت میانگین منطقه ارائه شده است هست. به طوری که در بعضی مناطق قیمت های پیشنهادی فاصله میلیونی در هر مترمربع با قیمت میانگین آن منطقه دارد. به عنوان مثال یک واحد ۷۵ متری با ۵ سال عمربنا، در منطقه پیروزی مترمربعی ۶ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است است این در حالی است که بازه قابل قبول قیمتی در این منطقه جهت آپارتمانی با شاخصه های مشابه حدود ۴ میلیون تا ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان معرفی شده است است.

پیامد زیاد کردن ناگهانی قیمت‌های پیشنهادی مسکن

دنیای اقتصاد

واژه های کلیدی: بازار | میلیون | میلیونی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs