نگاه داشتن حادثه درمانی اتوبوس کامیون

نگاه داشتن: حادثه درمانی اتوبوس کامیون عملیات امداد و نجات امداد و نجات هلال احمر تصادف

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تلاش دوباره جهت از بین بردن کسی که با منصوریان مسئله دارد

به گزارش خبرآنلاین؛ حسن زمانی عضو هیات مدیره استقلال باز هم به انتقاد از منصوریان پرداخت و گفت استقلالی کسی را می خواهد که در کار ساخت و ساز و رستوران داری نبا

تلاش دوباره جهت از بین بردن کسی که با منصوریان مسئله دارد

تلاش دوباره جهت از بین بردن کسی که با منصوریان مسئله دارد

عبارات مهم : استقلال

زمانی و منصوریان بازهم به اختلاف خورده اند.

به گزارش خبرآنلاین؛ حسن زمانی عضو هیات مدیره استقلال باز هم به انتقاد از منصوریان پرداخت و گفت استقلالی کسی را می خواهد که در کار ساخت و ساز و رستوران داری نباشد. این حرف های او باز هم منصوریان را خشمگین کرده هست. از آخرین جلسه سرمربی استقلال و افتخاری این شایعه به گوش می رسد که آنها دور تازه تلاش های خود را جهت از بین بردن زمانی شروع کرده اند. این عضو هیات مدیره استقلال از سال گذشته با منصوریان به مسئله خورد و بارها راجع به او و عملکردش اظهار نظر کرد. منصوریان در بیانیه خود هم به این عضو هیات مدیره زمانی کنایه زد که نوشته بود از داخل کلوب به تیم ضربه می زدند.

تلاش دوباره جهت از بین بردن کسی که با منصوریان مسئله دارد

زمانیکه استقلال در العین بود، زمانی در هتل تیم حضور داشت ولی روز بعد از بازی، این عضو هیات مدیره بدون آنکه کسی را در جریان بگذارد، هتل تیم را ترک کرد. افتخاری هم به شدت از این عنوان ناراحت شد و گفت: «اگر تیم می برد، می ماند ولی چون باخته ایم، بدون اینکه حتی کلمه ای به ما بگوید، به دبی رفته هست. این واکنش‌ها او خوب نبود.» منصوریان هم بعد از شنیدن این ماجرا، از زمانی دلخورتر شد. منصوریان و افتخاری گویا قصد دارند در جلسه با وزیر ورزش بار دیگر راجع به مشکلاتی که زمانی پیش می آورد و مصاحبه هایی که می کند، صحبت کنند.

واژه های کلیدی: استقلال | افتخاری | استقلال | منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs