نگاه داشتن حادثه درمانی اتوبوس کامیون

نگاه داشتن: حادثه درمانی اتوبوس کامیون عملیات امداد و نجات امداد و نجات هلال احمر تصادف

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات علیرضا بیرانوند و پیشنهادی که از ویارئال نداشت!

به گزارش خبرآنلاین؛او گفت نماینده ویارئال در ورزشگاه آزادی بوده و او را زیر نظر داشته هست. این کلوب اسپانیایی امسال نتیجه های خوبی در لالیگا گرفته و طبیعتا مشغ

علیرضا بیرانوند و پیشنهادی که از ویارئال نداشت!

علیرضا بیرانوند و پیشنهادی که از ویارئال نداشت!

عبارات مهم : ایران

علیرضا بیرانوند بعد از بازی پرسپولیس و الوحده عنوان جالبی را بازگو کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛او گفت نماینده ویارئال در ورزشگاه آزادی بوده و او را زیر نظر داشته هست. این کلوب اسپانیایی امسال نتیجه های خوبی در لالیگا گرفته و طبیعتا مشغول تدارک جهت فصل بعد هست. جمله بیرانوند نشان می داد ویارئال اگر هم رویش نظر داشته باشد، در حد بررسی اولیه بوده و اگر قرار باشد این دروازه بان به اسپانیا برود، باید زیاد و زیاد زیر ذره بین باشد. ولی ماجرای ویارئال و نماینده اش، جالب بود. ناتان قبادی فردی که با اشخاص مشهور دنیا ارتباط نزدیکی دارد و در گذشته ستاره های سابق فوتبال دنیا و لالیگا را به کشور عزیزمان ایران آورده هست، جهت دایر کردن یک مدرسه فوتبال نماینده ویارئال را به کشور عزیزمان ایران آورد.

علیرضا بیرانوند و پیشنهادی که از ویارئال نداشت!

با دعوت قبادی، این فرد به تماشای بازی پرسپولیس و الجزیره هم رفت. قبادی قبل از بازی به بیرانوند گفت خوب بازی کند چراکه نماینده این کلوب در آزادی است و به دنبال گلر هستند. بیرانوند هم این حرف ها را کاملا جدی گرفت و گفت ویارئال او را می خواهد و نماینده اش در آزادی حضور داشته است! ولی جالب اینجاست که در نهایت این فرد مهدی طارمی را جهت باشگاهش پسندید و روی خوشی به بیرانوند نشان نداد. گلر اول تیم ملی در آن مسابقه عملکرد ضعیفی داشت و روی گل دوم الوحده اشتباه فاحشی کرد. او روی گل اول حریف هم هیچ واکنشی نشان نداد و مثل تماشاگران فقط تماشاچی بود!

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | بیرانوند | ورزشگاه آزادی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs