نگاه داشتن حادثه درمانی اتوبوس کامیون

نگاه داشتن: حادثه درمانی اتوبوس کامیون عملیات امداد و نجات امداد و نجات هلال احمر تصادف

لکه‌های خورشیدی را رصد کنید

مدیر انجمن نجوم اهواز اظهار داشت: می توان در مدت وقت چند روز آینده لکه های خورشیدی را با فیلتر مخصوص رصد کرد. لکه های خورشیدی را رصد کنید ..

ادامه مطلب

گره کور تمدید قرارداد بازیکنان استقلال جهت فصل بعد

خبر پرداخت ۳۰ درصد از قرارداد بازیکنان استقلال این امیدواری را به وجود آورد که بازیکنان پای میز تمدید قرارداد بنشینند ولی ظاهرا پرداختیها کامل نیست و مشکلاتی د..

ادامه مطلب

خسوف کامل خورشید را روی این تمبر حساس ببینید!

اداره پست آمریکا به مناسبت خسوف کامل خورشید که تابستان امسال اتفاق می افتد، تمبری منتشر کرده که با گرمای انگشت روند خسوف را جهت بیننده نمایش می دهد...

ادامه مطلب

رمزگشايي از صورت پنهان مناظره

«چه کسانی به سفارت عربستان حمله کردند؟»؛ این سؤال خیلی از ایرانی ها بود که عصر جمعه در نخستین مناظره انتخابات از زبان «اسحاق جهانگیری» تكرار شد؛ مخاطب..

ادامه مطلب

هفت شباهت روحانی و برانکو

فرهنگستان فوتبال نوشت:«حسن روحانی» یکی از برجسته ترین اشخاص سیاسی دودهه ی اخیر کشور عزیزمان ایران بوده که حالا تجربه ی چهارسال ریاست جمهوری را پیدا کرده..

ادامه مطلب

داستان مردی که هم مجری کودکان است و هم غسال

مجری کودکان که در غسالخانه نیز مشغول به کار هست، بیان داشت: جهت مجری‌گری شب و روزهای مشکل را گذراندم و خاک صحنه خورده‌ام تا به یک مجری تبدیل بشوم اگر شغ..

ادامه مطلب

فرار سرمایه‌ها و سقوط درآمد طبقه میانگین علت مهم کم کردن ضریب جینی بود نه پرداخت یارانه‌ها / فرشاد مومنی

مشاور اقتصادی میرحسین موسوی در خصوص بیانات رئیسی مبنی بر کم کردن ضریب جینی به باعث پرداخت یارانه ها ،فرار سرمایه های انسانی و مادی و ضعیف شدن قشر میا..

ادامه مطلب

منوچهر بهروج درگذشت

منوچهر بهروج، بازیگر پیشکسوت تئاتر و تلویزیون، عصر امروز، چهارشنبه ششم اردیبهشت درگذشت. . منوچهر بهروج درگذشت عبارات مهم : تئاتر منوچهر ..

ادامه مطلب

تصاویر ، ماراتن نفس‌گیر لندن

تمین دوره مسابقه دوی ماراتن لندن با حضور صدها شرکت کننده از کشورهای متفاوت دنیا برگزار شد و دوندگانی از کشور کنیا مقام اول را به دست آوردند. مارات..

ادامه مطلب

هرکاری بتوانم در حمایت از روحانی انجام می‌دهم/ لیست اصلاح‌طلبان بر مبنای پاک‌د

رییس شورای عالی سیاست‌گذاری اطلاح طلبان گفت: شایستگی و پاک‌دستی جز اصلی‌ترین الزامات ما در تهیه لیست انتخاباتی است و بعد از آن تخصص افراد در حوزه شهری و نیاز ..

ادامه مطلب