نگاه داشتن حادثه درمانی اتوبوس کامیون

نگاه داشتن: حادثه درمانی اتوبوس کامیون عملیات امداد و نجات امداد و نجات هلال احمر تصادف

دفترچه راهنمای گزینش رشته آزمون ارشد منتشر می‌شود

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه دفترچه گزینش رشته آزمون کارشناسی ارشد 96 فردا منتشر می‌شود، گفت: نتیجه اولیه این آزمون اوایل نیمه دو..

ادامه مطلب

بیانیه شورای نگهبان در خصوص نتیجه انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری

شورای نگهبان قانون اساسی بعد از تایید صحت انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری بیانیه‌ای صادر کرد. بیانیه شورای نگهبان در خصوص نتیجه انتخابات دوازدهمین ..

ادامه مطلب

نوسانات بازار طلا در امسال چقدر بوده است؟

بازار طلا در سال تازه با نوسانات و تحولاتی همراه شد به طوری که هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود ۴۰۰۰ تومان و هر مثقال طلا ۲۴ هزار تومان نوسان قیمت را تجربه کرد. ..

ادامه مطلب

سیگار کشیدن دختران در حال تبدیل شدن به یک اپوزیسیون اجتماعی

مدیر کل مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویان وزارت علوم با اشاره به شیوع مصرف سیگار در بین دانشجویان دختر گفت: متاسفانه کشیدن سیگار در حال تبدیل شدن به یک..

ادامه مطلب

در بازی برگشت از موقعیت‌هایمان استفاده می‌کنیم / رفیعی

به گزارش ایسنا، سروش رفیعی در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس برابر لخویا اظهار کرد: ما در ورزشگاه آزادی محروم بودیم و نتوانستیم از حضور تماشاگران بهره ..

ادامه مطلب

اصولگرایان جایگاهی در بین نسل تازه ندارند ، اگر قالیباف می ماند و انتخ

فارین پالسی نوشت: افراط گرایی ای که خاورمیانه را ترساندن میکند از سوی کشوری نیست که یک انتخابات آزادی در آن شکل میگیرد که نتیجه آن نشان میدهد مردم خوا..

ادامه مطلب

براق می‌گوییم منتظری را می‌خواهیم/ بازیکنان بازوبند را نوبتی تقسیم می‌کنند ، افتخاری

مدیرعامل کلوب استقلال ابراز امیدواری کرد بازی برگشت با العین هم به سود استقلال تمام شود. افتخاری: براق می گوییم منتظری را می خواهیم/بازیکنان..

ادامه مطلب

مخالفت آلمان با درخواست ترامپ

وزیر امور خارجه آلمان به درخواست مدیر جمهور آمریکا جهت زیاد کردن بودجه نظامی اعضای ناتو انتقاد وارد کرده و بر لزوم خلع سلاح و گسترش کمک‌های توسعه‌ای و..

ادامه مطلب

جهت شرکت در انتخابات داشتن شناسنامه و شماره‌ ملی کافی است/ تطبیق آنلاین اطلاعا

سخنگوی شرکت ثبت‌احوال کشور اعلام کرد که ضرورتی به همراه داشتن کارت ملی جهت شرکت در انتخابات 29 اردیبهشت ماه نیست و حفظ بودن شماره ملی کافی است. ..

ادامه مطلب

جامعه هنوز آنقدر از آرزوی بزرگ تهی نشده که وعده پول فریبش دهد/ از راهی که شروع

همایش١٢ هزارنفری حامیان روحانی در ورزشگاه آزادی در حالی شروع شد، که سالن محل همایش ساعت‌ها قبل از برنامه مملو از جمعیت حامی روحانی بود. رو..

ادامه مطلب