نگاه داشتن حادثه درمانی اتوبوس کامیون

نگاه داشتن: حادثه درمانی اتوبوس کامیون عملیات امداد و نجات امداد و نجات هلال احمر تصادف

دادگاه عالی لندن درخواست محاکمه بلر به علت جنگ عراق را بلوکه کرد

دادگاه عالی لندن درخواست یک مقام پیشین ارتش عراق جهت محاکمه تونی بلر به اتهام جنایت در خصوص جنگ عراق را نپذیرفت. دادگاه عالی لندن درخواست مح..

ادامه مطلب

ادعا راجع به آماده شدن مایک پنس جهت جانشینی‌ ترامپ

براساس ادعای یک مقام حزب دموکرات آمریکا مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور این کشور خود را جهت استیضاح احتمالی دونالد ترامپ و جانشینی او آماده می‌کند. ..

ادامه مطلب

آمریکایی‌ها بیشترین خسارت را از اقداماتشان خواهند دید / رییس‌ جمهور

جلسه روسای قوای مجریه، مقننه و قضاییه روز یکشنبه به میزبانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور برگزار شد. رییس جمهور:آمریکا..

ادامه مطلب

ساخت مار رباتیک امدادگر در دانشگاه استنفورد

دانشمندان دانشگاه استنفورد ربات انعطاف‌پذیری ساخته‌اند که متورم می شود و جهت پیدا کردن بازماندگان یک اتفاق و حرکت از میان خرابه ها، خود را فشرده می‌کند...

ادامه مطلب

قرار دادن گیت امنیتی در مسجد الاقصی را غیر قابل قبول است / اردوغان

رجب طیب اردوغان مدیر جمهوری ترکیه محدودیت های اعمال شده است به وسیله رژیم صهیونیستی اسرائیل در بیت المقدس و مسجدالاقصی را غیرقابل قبول خواند. ..

ادامه مطلب

توئیت انتقادی جعفرزاده ایمن آبادی از واکنش‌ها صدا و سیما با ظریف

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی درچند توئیت در خصوص واکنش‌ها صدا و سیما با ظریف نوشت: مداحان حامی رقیب انتخاباتی به جرم جاسوسی جهت اسرائیل و ارتباط باعض..

ادامه مطلب

استعفای تاریخی وزیر ارشاد هاشمی از زبان تاجزاده

۲۷ تیر ۱۳۷۱، استعفای سیدمحمد خاتمی از وزارت ارشاد به وسیله آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس‌جمهور وقت پذیرفته شد. استعفای تاریخی وزیر ارشاد هاشمی..

ادامه مطلب

هنگامی که خط قرمزی وجود ندارد , بازداشت برادر رییس‌جمهور

سخنگوی دستگاه قضا در نشست خبری اخیر خود اعلام کرد که حسین فریدون دستیار ارشد و برادر رییس‌جمهور روز شنبه به اتهام مسایل مالی و به علت عدم تامین وثیقه را..

ادامه مطلب