نگاه داشتن حادثه درمانی اتوبوس کامیون

نگاه داشتن: حادثه درمانی اتوبوس کامیون عملیات امداد و نجات امداد و نجات هلال احمر تصادف

فیلم «۲۴ فریم»، آخرین ساخته کیارستمی بزودی اکران خواهد شد

فیلم «۲۴ فریم» آخرین ساخته زنده‌یاد عباس کیارستمی کارگردان مشهور سینمای کشور عزیزمان ایران و دنیا به زودی در سینماهای هنروتجربه اکران می‌شود. فیلم..

ادامه مطلب

نشست خبری مدیران کلوب استقلال و پرسپولیس

نشست مدیران سرخابی ها با خبرنگاران صبحگاه امروز دوشنبه هفتم اسفند با حضور اعضای هیات مدیره و پیشکسوتان دو کلوب استقلال و پرسپولیس و نیز محمد سلطانی فر معا..

ادامه مطلب

پلیس آمریکایی مانع کشتار فلوریدا نشد

مقام های آمریکایی اعلام کردند پلیسی که در جریان کشتار 17 نفر در دبیرستانی در فلوریدا، مسئولیت حفاظت از این مدرسه را برعهده داشت، جهت مقابله با فرد ضارب و..

ادامه مطلب

زیاد کردن 16.6 درصدی قیمت آپارتمان و 15 درصدی اجاره بها در پایتخت کشور عزیزمان ایران

در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاییز امسال نسبت به پاییز سال 96 با زیاد کردن 16.6 درصدی قیمت فروش یک مترمربع زیربنای مسکونی و زیاد کردن 14.8 درص..

ادامه مطلب

توضیحات تکمیلی دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به دستگیری اعضای شبکه جاسوسی

دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص دستگیری تعدادی از متهمان مرتبط با یک شبکه جاسوسی توضیحات تکمیلی ارائه کرد. توضیحات تکمیلی دادستان پ..

ادامه مطلب

وزرای اطلاعات و کشور راجع به علت درگذشت سیدامامی در زندان توضیح دهند / میرزایی نیکو

یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس از تذکر کتبی بیش از ۴۰ نماینده مجلس به وزرای اطلاعات و کشور به‌خاطر درگذشت سیدامامی و دیگر کشته‌شدگان..

ادامه مطلب

هری کین هیچ جا نخواهد رفت / پوچتینو

سرمربی تاتنهام بعد از برتری برابر آرسنال تاکید کرد هری کین در تاتنهام باقی خواهد ماند و جایی نخواهد رفت. پوچتینو: هری کین هیچ جا نخواهد رفت ..

ادامه مطلب

هر کنفرانس خبری 5 میلیون تومان جریمه! ، حضور علی کریمی در نشست‌های خبری ممنوع نیست

رییس کمیته‌ مسابقه های شرکت لیگ، می‌گوید ممنوعیتی جهت حضور علی کریمی در نشست های خبری وجود ندارد، ولی اگر مربی به جای سرمربی به نشست‌های خبری برود، ..

ادامه مطلب

الناز شاکردوست باید چهار هفته تکان نخورد

کارگردان فیلم سینمایی «دو طبقه روی پیلوت» اعلام کرد که طی مدتی که الناز شاکردوست دچار سانحه شده است هست، فیلمبرداری این اثر سینمایی را متوقف کرده اند. ..

ادامه مطلب