نگاه داشتن حادثه درمانی اتوبوس کامیون

نگاه داشتن: حادثه درمانی اتوبوس کامیون عملیات امداد و نجات امداد و نجات هلال احمر تصادف

قتل خواهرم یک اتفاق بود

مردی که متهم است خواهرش را به قتل رسانده، درحالی جهت بار دوم پای میز محاکمه رفت که مدعی شد قصدی جهت کشتن خواهرش نداشته و فوت او یک اتفاق بود.  ..

ادامه مطلب

دستگیری اعضای باند قاچاق کولرگازی در حوالی بهشت زهرا

افرادی که از بندری در جنوب کولرهای گازی بدون ثبت گمرگی را به پایتخت کشور عزیزمان ایران قاچاق می کردند دستگیر شدند. دستگیری اعضای باند قاچاق کولرگازی..

ادامه مطلب

وزش باد شدید در ۹ استان ، بارش پراکنده در ۶ استان

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به بارش پراکنده در استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، سیستان‌ و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و فارس از..

ادامه مطلب

جناح‌های سیاسی توافق دارند که فساد دارد ریشه انقلاب را می‌سوزاند / احمد توکلی

احمد توکلی گفت: آنچه که در شرایط فعلی کشور باعث می‌شود سیاستمدارنی که آلوده به رانت نشده‌اند، دور هم جمع شوند، مبارزه با فساد هست. اکنون احزاب و گروه‌ه..

ادامه مطلب

ترامپ از کناره‌گیری مدیر شرکت حفاظت از محیط زیست آمریکا خبر داد

رئیس شرکت حفاظت از محیط زیست آمریکا بعد از جنجال‌های بسیار علیه او از قبیل اتهام سوءاستفاده از قدرت، آخر استعفا داد و این استعفا به وسیله رئیس‌جمهور پذیرفته شد. ..

ادامه مطلب

پدیده «خندوانه استانی» بعد از «سفرهای استانی»!

تا همین امروز شب های آخر هفته، بیشترین صدایی که از منزل ها بیرون می آمد، علاوه بر سر و صدای معمولی و طبیعی شب جمعه ها، دو و دو و دوی رامبد جوان بود و ..

ادامه مطلب

مواد شیمیایی موجود در رنگ مبتلا شدن به ام.اس را زیاد کردن می دهد

نتایج یک مطالعه نشان می دهد که آرایشگران، نظافت کاران، طراحان داخلی و هر فردی که در تماس با حلال های نیرومند موجود در تینرهای رنگ، جلادهنده ها و سایر ..

ادامه مطلب

سال ۱۹۸۸ آمریکا هواپیمای ایرانی را ساقط می‌کند و ۲۹۰ نفر را می‌کشد/ به جای آن

محمد جواد ظریف در سالگرد شهادت هموطنان ایرانی در اثر برخورد موشک آمریکایی با هواپیمای مسافربری ایرباس نوشت: در ۳ جولای ۱۹۸۸ هواپیمای مسافربری کشور عزیزمان ا..

ادامه مطلب

آلودگی هوا احتمال مبتلا شدن به دیابت را زیاد کردن می دهد

مطالعات تازه محققان دانشگاه واشنگتن نشان می دهد‌ آلودگی هوا، حتی به میزانی که در ظاهر ایمن به نظر می رسد، احتمال مبتلا شدن به دیابت را زیاد کردن می دهد.&nbs..

ادامه مطلب