نگاه داشتن حادثه درمانی اتوبوس کامیون

نگاه داشتن: حادثه درمانی اتوبوس کامیون عملیات امداد و نجات امداد و نجات هلال احمر تصادف

پیامد زیاد کردن ناگهانی قیمت‌های پیشنهادی مسکن

مشاوران املاک بعضی مناطق شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از زیاد کردن قیمت پیشنهادی فایل‌های فروش از سوی مالکان خبر می‌دهند. این در حالی است که به گفته..

ادامه مطلب

زیاد کردن 16.6 درصدی قیمت آپارتمان و 15 درصدی اجاره بها در پایتخت کشور عزیزمان ایران

در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاییز امسال نسبت به پاییز سال 96 با زیاد کردن 16.6 درصدی قیمت فروش یک مترمربع زیربنای مسکونی و زیاد کردن 14.8 درص..

ادامه مطلب

تخم مرغ تا ۱۰ درصد ارزان شد

قیمت تخم‌مرغ که طی هفته‌های اخیر به طور قابل ملاحظه‌ای زیاد کردن یافته بود،با کاهشی تا حدود ۱۰ درصدی در روزهای اخیر همراه شد.  تخم مرغ تا ..

ادامه مطلب

احتمال تجدیدنظر در بعضی مصوبات کمیسیون تلفیق از جمله قیمت حامل‌های انرژی

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از حضور نوبخت در جلسه امروز کمیسیون تلفیق خبر داد و گفت که با درخواست نمایندگان احتمال تجدیدنظر در بعضی..

ادامه مطلب

رونمایی از ۱۳ برنامه مسکن دولت

نیاز بحرانی هر سال کشور به مسکن 550 هزار واحد مسکونی است که در صورت عدم تامین از سمت عرضه، ضمن زیاد کردن تراکم خانوار در واحد مسکونی، به زیاد کردن اجاره و قیم..

ادامه مطلب

نوسانات بازار طلا در امسال چقدر بوده است؟

بازار طلا در سال تازه با نوسانات و تحولاتی همراه شد به طوری که هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود ۴۰۰۰ تومان و هر مثقال طلا ۲۴ هزار تومان نوسان قیمت را تجربه کرد. ..

ادامه مطلب

«یارانه‌ رویایی» وعده‌ای پوچ بود؟!

وعده یارانه‌های ۱۵۰ تا ۲۵۰ هزار تومانی که فضای جامعه را جهت مدتی درگیر خود کرد و بعضی از نیازمندان به آن را در رویای چند برابر شدن فرو برد، در نهایت آنها ..

ادامه مطلب

خرید و فروش چند صد میلیونی مجوز داروخانه ها در بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت درآمد 10- 12 درصدی!

داروخانه ای در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران با فروش 6 میلیون تومان نقدی و 50 میلیون تومان به صورت بیمه را به همراه ملک و مجوز داروخانه دو میلیارد و ..

ادامه مطلب

فرار سرمایه‌ها و سقوط درآمد طبقه میانگین علت مهم کم کردن ضریب جینی بود نه پرداخت یارانه‌ها / فرشاد مومنی

مشاور اقتصادی میرحسین موسوی در خصوص بیانات رئیسی مبنی بر کم کردن ضریب جینی به باعث پرداخت یارانه ها ،فرار سرمایه های انسانی و مادی و ضعیف شدن قشر میا..

ادامه مطلب