نگاه داشتن حادثه درمانی اتوبوس کامیون

نگاه داشتن: حادثه درمانی اتوبوس کامیون عملیات امداد و نجات امداد و نجات هلال احمر تصادف

۱۱ کشته و ۷ مجروح بر اثر اتفاق رانندگی در سیستان و بلوچستان

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: اتفاق رانندگی در مسیر خاش به ایرانشهر، ۱۱ کشته و ۷ مجروح بر جای گذاشت. ۱۱ ..

ادامه مطلب

قتل خواهرم یک اتفاق بود

مردی که متهم است خواهرش را به قتل رسانده، درحالی جهت بار دوم پای میز محاکمه رفت که مدعی شد قصدی جهت کشتن خواهرش نداشته و فوت او یک اتفاق بود.  ..

ادامه مطلب

دستگیری اعضای باند قاچاق کولرگازی در حوالی بهشت زهرا

افرادی که از بندری در جنوب کولرهای گازی بدون ثبت گمرگی را به پایتخت کشور عزیزمان ایران قاچاق می کردند دستگیر شدند. دستگیری اعضای باند قاچاق کولرگازی..

ادامه مطلب

آقای قاضی!این مرد با چندزن دیگر هم رابطه داشت ، شوهر جوان،اموال فراوان همسر بیوه اش را رهن بانک گذاشت

در شعبه 264 دادگاه خانواده، زنی میانسال، تنها نشسته و منتظر بود تا به پرونده‌اش پیگیری شود. قاضی مشغول مطالعه پرونده قطور «مطالبه مهریه» بود. او بعد از سکو..

ادامه مطلب

تصویر ، قتل عام زنبورخوارها در دزفول

۴ متخلف در دزفول که با رها کردن سم موجب کشته شدن ٢٣ قطعه پرنده زنبورخوار در اطراف کندوهای زنبور عسل شده است بودند، بازداشت شدند. قتل عام زنبورخوارها ..

ادامه مطلب

ربودن اختراع به همراه مخترع

مرد مخترع نمی‌دانست اختراع دستگاه در بازکن خانه، او را در دام آدم‌ربایان مسلح گرفتار می‌کند. سارق حرفه‌ای و همدستانش با ربودن مخترع و دزدی اختراعش به خانه‌ه..

ادامه مطلب

تصادف مرگبار دو دستگاه خودروی سواری

سخنگوی شرکت اورژانس کشور از کشته شدن 2 و مصدومیت 3 نفر در تصادف دو دستگاه خودروی سواری خبر داد. تصادف مرگبار دو دستگاه خودروی سواری عبارات..

ادامه مطلب

اخرین خبرها از آتش سوزی برج مسکونی لندن

شهردار لندن در رابطه با روند اطفای حریق آتش‌سوزی برج مسکونی “گرنفل” گفت: به پیشرفت‌هایی دست پیدا کرده‌ایم و آتش‌نشانان به قسمت‌های بالاتر ساختمان رسیده‌اند. هم..

ادامه مطلب

می خواست به من تجاوز کند، او را کشتم / دختر قاتل

دختری که جهت دفاع از خود، پسری را با ضربه چاقو کشته و مرتکب قتل شبه‌ عمد شده است بود، بار دیگر پشت میز محاکمه ایستاد. دختر قاتل: می خواست به..

ادامه مطلب