نگاه داشتن حادثه درمانی اتوبوس کامیون

نگاه داشتن: حادثه درمانی اتوبوس کامیون عملیات امداد و نجات امداد و نجات هلال احمر تصادف

از شنیدن نام مرتضوی سر درد می‌گیرم/ ضرغامی، آدم محترم جریان اصول‌گراست ، ابطحی

یاد «گل‌های داوودی» افتادم. البته نمی‌خواهم بگویم عالی ترین فیلم ایرانی بوده که دیده‌ام ولی در آن شرایطی که دیدم خیلی در من اثر کرد.  ابطحی: از شن..

ادامه مطلب

سانسور اخبار موجب بدبینی مردم به صدا و سیما می‌شود/ اعتراض‌های اخیر لزوماً مرب

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر این‌که دلخوری مردم از شرایط اقتصادی صرفاً مربوط به این دولت نبوده، از نحوه پوشش اخبار در صداوسیما انتقاد کرد و با بیان..

ادامه مطلب

احمدی‌نژاد به اندازه سرسوزن عوض کردن نکرده است / فاضل موسوی

عهد قجر نیست که اختلاف با حکمیت حل شود | می‌خواهند مردم را با قوه قضاییه دربیندازند  فاضل موسوی:احمدی نژاد به اندازه سرسوزن عوض کردن نکرده اس..

ادامه مطلب

شايد به‌زودي , پايان حصر

دبیر شورای عالی امنیت ملی در خصوص آخرین اوضاع پرونده حصر اظهار داشت: تصمیم اتخاذ شده است در خصوص ایجاد گشایش در اوضاع مردها کروبی، موسوی وخانم رهنورد به..

ادامه مطلب

پیگیری قول های داده شده است مهمترین نشانه از سفر به سیستان و بلوچستان است / مدیر جمهوری

رئیس جمهوری گفت: پیگیری قول های داده شده است در سفر سال 93 به سیستان و بلوچستان مهمترین نشانه سفر امروز هیات دولت به این استان است.  مدیر..

ادامه مطلب

عدالت نیست مدیر ۱۷ میلیون و کارگر یک یا دو میلیون حقوق بگیرد / موحدی کرمانی

امام جمعه موقت پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه در تنظیم لایحه بودجه باید عدالت رعایت شود، گفت: جهت مدیران ۱۷ میلیون و جهت کارگری که زحمت می‌کشد یک یا..

ادامه مطلب

آمریکایی‌ها بیشترین خسارت را از اقداماتشان خواهند دید / رییس‌ جمهور

جلسه روسای قوای مجریه، مقننه و قضاییه روز یکشنبه به میزبانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور برگزار شد. رییس جمهور:آمریکا..

ادامه مطلب

توئیت انتقادی جعفرزاده ایمن آبادی از واکنش‌ها صدا و سیما با ظریف

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی درچند توئیت در خصوص واکنش‌ها صدا و سیما با ظریف نوشت: مداحان حامی رقیب انتخاباتی به جرم جاسوسی جهت اسرائیل و ارتباط باعض..

ادامه مطلب

استعفای تاریخی وزیر ارشاد هاشمی از زبان تاجزاده

۲۷ تیر ۱۳۷۱، استعفای سیدمحمد خاتمی از وزارت ارشاد به وسیله آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس‌جمهور وقت پذیرفته شد. استعفای تاریخی وزیر ارشاد هاشمی..

ادامه مطلب

هنگامی که خط قرمزی وجود ندارد , بازداشت برادر رییس‌جمهور

سخنگوی دستگاه قضا در نشست خبری اخیر خود اعلام کرد که حسین فریدون دستیار ارشد و برادر رییس‌جمهور روز شنبه به اتهام مسایل مالی و به علت عدم تامین وثیقه را..

ادامه مطلب