نگاه داشتن حادثه درمانی اتوبوس کامیون

نگاه داشتن: حادثه درمانی اتوبوس کامیون عملیات امداد و نجات امداد و نجات هلال احمر تصادف

گجتی که بوی بد کفش را از بین می برد

به تازگی دستگاهی ساخته شده است که با قرار گرفتن روی کفش بوی زشت آن را بعد از ٥ ساعت از بین می برد.  گجتی که بوی بد کفش را از بین می برد ..

ادامه مطلب

مواد شیمیایی موجود در رنگ مبتلا شدن به ام.اس را زیاد کردن می دهد

نتایج یک مطالعه نشان می دهد که آرایشگران، نظافت کاران، طراحان داخلی و هر فردی که در تماس با حلال های نیرومند موجود در تینرهای رنگ، جلادهنده ها و سایر ..

ادامه مطلب

نابینایان با این سیستم مناظر اطراف خود را لمس می کنند

شرکت فورد ایتالیا سیستم جدیدی جهت پنجره های ماشین ساخته که به سرنشینان نابینا امکان می دهد مناظر اطراف را لمس کنند.  نابینایان با این سی..

ادامه مطلب

آخرین تصویرهای کاسینی از زحل منتشر شد

به گزارش مهر به نقل از ناسا، یک هفته از شیرجه فوت فضاپیمای کاسینی به جو زحل می گذرد و درهمین راستا ناسا آخرین تصویرهای کاسینی را منتشر کرده هست. این..

ادامه مطلب

ساخت مار رباتیک امدادگر در دانشگاه استنفورد

دانشمندان دانشگاه استنفورد ربات انعطاف‌پذیری ساخته‌اند که متورم می شود و جهت پیدا کردن بازماندگان یک اتفاق و حرکت از میان خرابه ها، خود را فشرده می‌کند...

ادامه مطلب

لکه‌های خورشیدی را رصد کنید

مدیر انجمن نجوم اهواز اظهار داشت: می توان در مدت وقت چند روز آینده لکه های خورشیدی را با فیلتر مخصوص رصد کرد. لکه های خورشیدی را رصد کنید ..

ادامه مطلب

خسوف کامل خورشید را روی این تمبر حساس ببینید!

اداره پست آمریکا به مناسبت خسوف کامل خورشید که تابستان امسال اتفاق می افتد، تمبری منتشر کرده که با گرمای انگشت روند خسوف را جهت بیننده نمایش می دهد...

ادامه مطلب